tak niewiele potrzeba

Są takie historie, które wywołują uśmiech. Niedziela to dobry moment, żeby opowiedzieć jedną z nich.

O perypetiach rodziny Hurn i żyrafy Joshie przeczytałam na blogu Pawła Tkaczyka (http://pl.paweltkaczyk.com) i pomyślałam, że chce się nią podzielić z czytelnikami Drobnostek. Głównie z jednego powodu: ta historia to dowód na to, że czasem wystarczy odrobina zaangażowania, by sprawić komuś przyjemność,

Opowiem krótko: państwo Hurn z dwójką dzieci spędzają urlop w hotelu Ritz Carlton na Florydzie. Po powrocie do domu okazuje się, że jedna z pociech zostawiła w hotelu pluszową żyrafę Joshie. Wiadomo: płacz i smutek. Pan Hurn wymyśla sposób, jak sobie z tym poradzić. Mówi dziecku, że Joshie przedłużyła sobie urlop i została kilka dni dłużej w hotelu. Następnego dnia Hurn dzwoni do hotelu i prosi obsługę o odesłanie żyrafy i dołączenie zdjęcia Joshie przy hotelowym basenie (żeby nie było, że kłamał). Tak też się dzieje – Joshie wraca do domu.

I ta historia byłaby zwyczajna, gdyby nie to, że obsługa hotelu dostarczyła Państwu Hurn, oprócz żyrafy, album ze zdjęciami. Jakimi? 🙂 Sami zobaczcie.

main-qimg-fa16050ee0b0d0e1f9460509369140df main-qimg-e5212079cc5bc93d8e799f9c5a3b18a4

main-qimg-9aec861b1495f2ab8cefab9ebbceb6f3main-qimg-a1639f7f9143b8894df4dcef1e755bb5\

Joshie spędziła kilka fantastycznych dni w hotelu: miała masaż, imprezowała, jeździła po plaży… A to wszystko za sprawą obsługi hotelu, która wczuła się w temat i serio (i z uśmiechem) potraktowała prośbę pana Hurna. Miło, prawda?

Mam nadzieję, że nie żałujecie, że dobrnęliście do końca 😉

PS Na historię żyrafy Joshie można spojrzeć pod kątem marketingu i budowania świadomości marki, ale na tym kompletnie się nie znam, dlatego zainteresowanych odsyłam tu.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s