coś więcej niż biznes

Dzisiaj na blogu subiektywny przegląd firm, które stawiają pierwsze kroki na polskim rynku, a którym mocno kibicuję. Mają ogromny potencjał, są z pomysłem i… i nawet jeśli nie skorzystacie z ich usług, warto wiedzieć o ich istnieniu.

1. MagneSowy, czyli magnesy, które przyciągają wspomnienia.

MagneSowy-4

Taka drobnostka, a z pewnością ucieszy! Jestem pełna uznania dla pomysłu i jego realizacji (strona internetowa i obsługa marketingowa – szacun :)). Tak wiem, wiem. Zapytacie, co jest takiego fajnego w magnesach na lodówkę? Wspomnienia, do których warto wracać. Zdjęcia ludzi, miejsc, uśmiechów, chwil, które przypominają, że życie jest piękne. Nawet jeśli Was nie urzekają, będzie to z pewnością fantastyczny prezent, np. na urodziny czy uroczystość zaślubin. 9 magnesów za 49,99 + dostawa gratis? 🙂 Można się skusić. Brawo dla Uszatka i Puszczyka! Szukajcie ich też na Facebooku.

2. Kosi Łapci Toys, czyli lale i koty z duszą

966118_1404603193119860_269091568_o (1)

Wyjątkowe i uszyte z ogromną pasją – takie są zabawki, które tworzy moja przyciółka Marysia. Imponuje mi to, jak bardzo dba o najmniejszy szczegół, realizując każde zamówienie. No i ta troska o najlepsze materiały bezpieczne dla dzieci też mnie urzeka. Moje serce skradli kot Fryderyk, który kocha muchy, i kotka Lilka, która marzy o podróży do Paryża. Lale-modniesie też lubię 😉 Zajrzyjcie do sklepu – warto! Czasem lepiej kupić porządną, spersonalizowaną przytulankę, uszytą na specjalne zamówienie niż krążyć w supermarkecie między półkami z zabawkami i wybrać kolejną masówkę! Tę młodą markę można śledzić na Facebooku. To nie wyraz uznania podyktowany przyjaźnią, ale szacunek do dobrej roboty, no!

3. Cook Like That, czyli gotuj bez wychodzenia z domu

1557732_574080966032521_3160019706279452969_n

To ciekawa propozycja dla tych, którzy lubią dobrą kuchnię, a nie przepadają za robieniem zakupów lub po prostu nie mają na nie czasu. Jak to działa? Wybieracie danie z kilku zaproponowanych przez szefa kuchni. Firma dostarcza Wam świeże składniki do domu, a Wy, korzystając z dołączonego do boxu z produktami przepisu, gotujecie! Plusy takiego rozwiązania? Znalazłam kilka 🙂 Nie marnujecie jedzenia (składniki są odpowiednio odmierzone), możecie zabłysnąć przed znajomymi (dania są niebanalne i wyglądają smakowicie), nie płacicie za dostawę, no i nie musicie latać za składnikami po całej Warszawie. Kocham XXI wiek 🙂 Z tego, co wiem, to nie koniec wygód! Będzie się jeszcze działo, więc możecie śledzić poczynania firmy na Facebooku. Może warto kiedyś skorzystać z oferty? Ja się na pewno skuszę – czekam tylko na dobrą okazję 😉

 

Na koniec chciałam dodać, że ten wpis nie jest sponsorowany 🙂 Klucz jest jeden: polecam to, co moim zdaniem dobre, godne uwagi i wyróżnia się na tle dostępnych na rynku produktów czy rozwiązań. Wy też możecie śmiało podawać dalej!

M.

2 thoughts on “coś więcej niż biznes

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s