nie wpadłbyś na to…

Znacie to uczucie, gdy ktoś wpada na pomysł, na który nie wpadlibyście never ever? Nie? To bardzo proszę 😉

1. Nigdy nie miałam złamanych ani ręki, ani nogi, ale zdaję sobie sprawę, że nie jest to komfortowa sytuacja. I nie mam na myśli tylko bólu fizycznego, to przecież także ból istnienia 😉 No bo w co się ubrać, gdy noga jest dwa razy grubsza, a ręka nie mieści się w rękaw ulubionej bluzki? Wiem, w szafie znajdą się i dres, i bluza. Myślę jednak, że pomysł założycieli sklepu “Ubranie na złamanie” to jeden z tych, które warto docenić, choćby miało się nie skorzystać z oferty sklepu. Ja podnoszę kciuk w górę, a Wy uważajcie na siebie 😉

2. Chwila szczerości: chomikuję paragony 😉 Nie tylko te ważne będące potwierdzeniem, a zarazem podstawą gwarancji zakupu butów, sprzętu elektronicznego. W moim portfelu jest też wiele innych zbędnych papierów, które choć irytują, wydają się niezwykle ważnym dowodem w sprawie… Ostatnio pilnuję się, by nie zabierać ze sklepu każdego paragonu, ale jeszcze nie do końca wyrobiłam nawyk “wyrzuć, nie chowaj”. Okazuje się, że w tym temacie można też liczyć na wsparcie technologiczne. Mam na myśli bezpłatną aplikację “ToCoMoje“, która pozwala na przechowywanie paragonów. Zero papierów! Do tego można mieć wszystko pod ręką.  Z apki jeszcze nie korzystałam, ale w najbliższym czasie planuję testy.

3. Mam kłopoty z porannym wstawaniem i wiedzą o tym wszyscy Ci, którzy próbowali mnie kiedykolwiek obudzić…. Spanie to jedna z tych umiejętności, które opanowałam do perfekcji 😉 Ale, ale… czasem chciałabym wstać rano, poczytać gazetę, zjeść śniadanie, napić się kawy i spokojnie naszykować do pracy. Zazwyczaj to wygląda zupełnie inaczej. Szybciej. Dwa razy szybciej. No dobra, bez gazety, bez śniadania i bez spokojnie” Właściwie wstaję i już wiem, żę zaspałam… Zastanawiam się, jakie szanse z moim wewnętrznym śpiochem miałby uciekający budzik? O, na przykład coś takiego:  http://www.uciekajace-budziki.pl? Widzieliście te szalone budzikowe gadżety?

A pointą niech będzie grafika z bloga adkuchni.blox.pl, który serdecznie polecam! Te powyższe przykłady to zdecydowanie pierwsza grupa pomysłów:)

2_RODZ_POMYSLOW_copy

M.

 

 

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s