powroty

Koniec leniuchowania! 🙂

Właśnie rozpakowuję plecak. Pełno w nim wspomnień, uśmiechów, zapachów, chwil ulotnych, życzliwości… Drobnostek, które cieszą serce. To był dobry czas i nawet dla Was też coś przywiozłam 😉 Do czytania, posłuchania, obejrzenia… Częstujcie się 😉

1. Dawno żaden z filmików na youtube nie zrobił na mnie takiego wrażenia. Mądry, poruszający, świetnie zrobiony. Film trwa blisko 4 minuty, ale żadna z nich nie jest stracona. Serio.


2. Co to znaczy być sobą w pracy i jak osiągnąć work-life balance? Więcej na ten temat można przeczytać tutaj. Myślę, że każdy znajdzie w tej rozmowie coś dla siebie. Ja odnalazłam w niej słowa, z którymi mocno się zgadzam: Po pierwsze przyjaciele. A poza tym: Chcieć niezbyt wiele (Leszek Kołakowski).

3.  Gratka dla wszystkich, którzy często szukają ładnych zdjęć. Do projektów, postów na facebooka, do własnego użytku. Paulina z one little smile zrobiła mega zestawienie z opisem poszczególnych licencji. Listę znajdziecie tutaj.

4. Weszłam na ten fanpage i przepadłam. Bardzo brzydkie rysunki. O tu jakbym siebie widziała 😉

5. Tymi ilustracjami zachwycą się nie tylko graficy. Ja z każdą kolejną szczękę miałam coraz niżej. Są świetne – o na przykład te genialne przepisy.

6. I na koniec kilka muzycznych perełek:
Trzymajcie się ciepło!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s